Central Coast Mariners z nowym sztabem szkoleniowym

Nowy trener Marynarzy, Mike Mulvey, który oficjalne stanowisko po Paulu Okonie przejął 11 kwietnia, skompletował sztab szkoleniowy. Były kapitan drużyny, Nick Montgomery, będzie jednym z asystentów Brytyjczyka, który wygrał podwójnie sezon 13/14 z Brisbane Roar, zanim został zwolniony na początku kolejnej edycji po słabym starcie.


Montgomery, który rozegrał w Gosford pięć sezonów, w tym mistrzowską kampanię 12/13, będzie jednym z dwóch asystentów Mulveya. Przez ostatni rok pracował w klubie na jednym z administracyjnych stanowisk. Dołączy do Raya Junny, pierwszego asystenta, z którym pierwsze treningi poprowadzi w czerwcu, gdy zespół rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

Skompletowaliśmy sztab szkoleniowy na nowy sezon, co jest dla mnie naprawdę ważne” – powiedział Mulvey. „Chodziło o to, by przyciągnąć ludzi, którzy zapewniają wielką wartość. Nick Montgomery, wchodząc w szeregi trenerskie, to świetny ruch, przynosi DNA tego, co to znaczy być marynarzem z Central Coast. Był tu, gdy odnoszono sukcesy, ale także wtedy, gdy zmagano się trudnymi chwilamiWszyscy ci ludzie przynoszą ze sobą świetne doświadczenia, to będzie bardzo pozytywna grupa. Wszyscy jesteśmy po tej samej stronie i naprawdę nie możemy się doczekać rozpoczęcia treningów na początku czerwca.

Sztab szkoleniowy Mariners na nowy sezon

Ray Junna, który będzie również ściśle współpracować z dyrektorem Akademii Central Coast Mariners, Kenem Schembri, w swoim CV ma współpracę z Australijską Federacją Piłki Nożnej (Analityk Socceroos), Australijskim Instytutem Sportu (asystent w programie odpowiedzialnym za męską piłkę nożną) i Canberra United (trener roku żeńskiego odpowiednika A-League w 2010 roku).

Andrew Young obejmie stanowisko Dyrektora Wykonawczego. Przyjeżdża do Gosford z doświadczeniem zdobytym w angielskiej piłce nożnej: Fulham i Blackburn Rovers. W przeszłości pracował także w Adelaide United i Australijskiej Federacji Piłki Nożnej (2007 – 08 i 2014). Ostatnio przebywał w Azji, gdzie był konsultantem trenerów w klubach Liaoning Whowin (Chiny) i Bangkok Glass (Tajlandia). W jego CV można odnaleźć także inne sporty: Adelaide Crows (AFL), Tennis Australia, V8 Supercars (Nissan Motorsport) i Australijski Instytut Sportu.

Nowym fizjoterapeutą został David McGinness. Współpracował z niektórymi z największych klubów piłkarskich na świecie, w tym z akademiami Chelsea FC i Tottenham Hotspur.

Marynarze zatrzymali Matta Nasha, jednego z najbardziej szanowanych trenerów bramkarzy w A-League.

Trener: Mike Mulvey
Asystent trenera: Nick Montgomery
Asystent Trenera: Ray Junna
Trener bramkarzy: Matt Nash
Dyrektor Wykonawczy: Andrew Young
Fizjoterapeuta: David McGinness
Dyrektor klubowej akademii: Ken Schembri
Kierownik Zespołu: Jesse Canning
Kit Manager: Melissa Woods

Zdjęcie: a-league.com.au

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *