Redakcja

Strona Socceroos Polska to jedyne miejsce w polskim Internecie, które łączy wszystkich zainteresowanych meczami Socceroos i rywalizacją zespołów w A-League. W materiałach na stronie każdy gość odnajdzie najnowsze informacje o ekipach A-League, występach Polaków, relacje z meczów po każdej kolejce i osobny dział poświęcony reprezentacji Australii w piłce nożnej. Na Twitterze pod #graAustralia lub #ALeaguePL.

Misja

Misją Socceroos Polska jest sprawienie, by na wzmiankę o A-League przeciętny kibic w Polsce był w stanie wymienić mistrzowski skład Sydney FC w sezonu 2016/2017. Dobra, bez żartów. Piłka nożna w Australii to taka ciekawsza Ekstraklasa. Zadowoli nas brak zaskoczenia u rozmówcy, gdy zejdziemy na temat australijskiej piłki nożnej.

Skład

  • Tomasz Mielczarek – twórca strony Socceroos.pl, zastępca redaktora prowadzącego Skarbu Kibica A-League 2018/2019 i autor tekstów dla polskich mediów o A-League. Posiadacz prawdopodobnie jedynej w Polsce koszulki z podpisem Tima Cahilla i innych reprezentantów Australii. (Twitter)
  • Konrad Frąc – twórca pierwszego w Polsce Skarbu Kibica A-League 2016/2017, redaktor prowadzący Skarb Kibica 2018/2019 i stały gość audycji radiowych o A-League w Weszło FM. Posiadacz prawdopodobnie jedynej w Polsce koszulki Western Sydney Wanderers. (Twitter)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *