Victory przedłuża kontrakty głównych aktorów Grand Final

Lawrence Thomas, zdobywca medalu Joe’a Marstona dla najlepszego zawodnika Grand Final, jest jednym z trzech zawodników, którzy zdecydowali się na przedłużenie kontraktów z Melbourne Victory. W klubie zostają także kapitan Carl Valeri i weteran Leigh Broxham. Wszyscy trzej odegrali decydujące role w majowym triumfie nad Newcastle Jets w Gran Final.


Golkiper Victory, który nie tylko zatrzymał Jets w finale, to jeszcze przetrwał dwa nokauty w drugiej połowie, podpisał dwuletnią umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 19/20.

Z kolei Valeri i Broxam, dwójka doświadczonych zawodników, przedłużyła swoje umowy na czas trwania czternastej edycji A-League. „Cała trójka razem rozegrała jakieś 500 meczów dla Victory, więc ważne było, aby zatrzymać ich w klubie” – powiedział Kevin Muscat, trener. „Lawrence, Carl i Leigh przyczynili się w dużym stopniu do naszego sukcesu w ubiegłym sezonie. Przy dodatkowych wymaganiach, jakie wiążą się  z kolejną kampanią Azjatyckiej Ligi Mistrzów, bez wątpienia okażą się niezastąpieni na obu frontachWciąż negocjujemy z kilkoma zawodnikami umowy na kolejny sezon, więc posiadanie w tym pełnym zmian okresie pewnych liderów jak Carl i Leigh jest niezwykle ważne.

Zdjęcie: a-league.com.au

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *